close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

خرید کهنه شور

بازدید : 1
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 6:00

کهنه شور لباسشوییچگونه لکه ها را از لباس ابریشم جدا کنیم نام این مقاله است.

وب سایت مینی واش سنتر ارائه کننده کهنه شور لباس شویی و مینی واش و مقالات مربلوط به بهداشت و نظافت است که در ادامه مقالات قبلی تحت عناوین مینی واش و کهنه شور کودک ارائه گردیده. امیدواریم از آن لذت ببرید.

لباس های ابریشم را مجدداً درخشان و براق کنید!

Mary Marlowe Leverette

Mary Marlowe Leverette

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) به روز شده 10/02/2019 و ترجمه شده در تاریخ 3/2/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

پارچه های ابریشمی به دلیل لوکس بودن و زیبایی های فراوان، قرن هاست که بخشی از گنجینه و پوشش اعیان و اشراف هستند. ممکن است از پوشیدن لباس های ابریشمی یا استفاده از روبالشی ابریشمی خودداری کنید زیرا فکر می کنید ابریشمی بسیار گران است یا مراقبت از آن سخت است. شاید تعجب کنید که بدانید ممکن است بتوانید لکه ها را از روی این سطوح به راحتی از بین ببرید و درخشش لباس ابریشمی خود را با ساده ترین وسایل خانگی بازیابی کنید!

دو نکته مهم در ابتدا:

اول) برای اطمینان از اینکه ابریشم قابل شستشو است، برچسب پوشاک (چسبیده شده به پارچه) را بخوانید

و دوم) هرگز از پاک کننده لکه ها و یا سفید کننده خشن (وایتکس) در هر نوع ابریشم استفاده نکنید

برچسب مراقبت از لباس

برچسب مراقبت از لباس

قبل از تمیز کردن یا تلاش برای از بین بردن لکه، همیشه با خواندن برچسب های مخصوص روی لباس های ابریشمی شروع کنید. اگر برچسب می گوید “خشک تمیز” ، این روش تمیز کردن توصیه شده توسط سازنده است. اما ممکن است تنها این روش تمیز کردن کارایی نداشته باشد.

لباس های ابریشمی اغلب با موفقیت قابل شستشو هستند و به راحتی تمیز می شوند. مگر در مواردی که لکه ها کمی با ساختار نخ ابریشم، سازگاری و به روی آنها ماندگار باشند.

با این حال اگر برچسب می گوید “فقط خشک تمیز می شود” آن را باور کنید. این پوشاک ممکن است دارای الیاف و متریال داخلی باشد که با شستن دست ها خراب می شود.

READ مینی واش - کهنه شور

قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

آزمایش ابریشم

قبل از اینکه پارچه ابریشم را با دست بشویید، این تست ساده را امتحان کنید:

ابریشم را در دست بگیرید و کمی مچاله کنید. سپس رها کرده و بگذارید بماند. اگر پارچه به سرعت صاف شود ابریشمی با کیفیت است و شستشوی دست را به خوبی تحمل میکند. اگر اینطور نیست، آن را به یک ماده پاک کننده خشک بسپارید و گرنه خطر خراب کردن این پوشاک را دارید.

الیاف ابریشم از پروتئین ساخته شده و هنگام لکه برداری با محصولات حذف لکه و در حین تمیز کردن می توانند واکنش متفاوتی نشان دهند (رنگ آنها تغییر کند یا بافت پارچه بهم بریزد)

قبل از شستشو پارچه ابریشم، آزمون برای colorfastness طریق رنگ دادن پارچه مخصوصاً بر روی بخش های درز در داخل آن را نشان خواهد داد. این آزمون به ما میگوید که قبل از استفاده از هر نوع مواد سفید کننده یا مواد تمیز کننده قوی، ابتدا باید لباس را برای استحکام رنگ آزمایش کنید. حتی سرکه یا جوش شیرین که کاملاً ملایم هستند، می توانند به لباس هایی که رنگی ندارند، آسیب برساند!

تست colorfastness در لکه برداری ابریشم از طریق کهنه شور لباسشویی

تست colorfastness در لکه برداری ابریشم از طریق کهنه شور لباسشویی

تست colorfastness لباس

این نوع تست در اصطلاح عامیه پخش شدن رنگ از یک پارچه به پارچه دیگر و یا تغییر رنگ پارچه است که در اصطلاح عامه به رنگ دادن مشهور است. بهترین روش برای تست رنگ دادن، پیدا کردن یک قطعه پنهان از لباس یا هر قسمت پنهان پارچه است. سعی کنید از پشت درز های پنهان پایین لباس هایی استفاده کنید، زیرا درزهای داخلی معمولاً یک شرط ایمن از دید مخاطبین هستند. همیشه این احتمال وجود دارد که این تست رنگ، کمی از پارچه را بین ببرد، بنابراین محلی را انتخاب کنید که مورد توجه واقع نشود.

مواد پاک کننده لباسشویی یا پاک کننده لکه را روی قسمت مخفی بمالید و سپس محل را با یک پارچه پنبه سفید تمیز آغشته کنید. از پارچه ای با رنگ سفید یا بسیار سبک استفاده کنید تا بتوانید هرگونه انتقال رنگ را مشاهده کنید. اگر رنگ لباس، از روی پارچه پاک شد، از مواد تمیز کننده آن روی کل لباس استفاده نکنید.

READ مراقبت از پارچه های کتانی

قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

هیچگاه از یک پاک کننده لکه تجاری (انواع وایتکس یا سفید کننده ها) روی ابریشم استفاده نکنید. لکه برداری با پاک کننده قوی صنعتی می تواند باعث رنگ دادن و آسیب به پایان برسد. کل لباس را بشویید و زمان بیشتری برای خیس خوردن پارچه دهید تا لکه های مواد غذایی از بین بروند.

همچنین هیچ سفید کننده ای بر پایه اکسیژن یا کلر مبتنی بر کلر وجود ندارد که استفاده از آن روی ابریشم بی خطر باشد. الیاف ابریشم در سفید کننده کلر حل می شود. حتی محلول های رقیق شده سفید کننده کلر باعث زرد شدن دائمی، از بین رفتن رنگ و ضعیف شدن ابریشم می شوند.

پس از اینکه مایع تمیز کننده ی پارچه ابریشم مناسب خود را (از میان مواد پاک کننده خود) پیدا کردید، به نرمی پارچه را (بدون چروک کردن) خیسانده و به آرامی با مایع تمیز کننده (لکه بر استانداردی که پیدا کردید) لکه برداری کنید.

هنگامی که آماده خشک کردن پارچه هستید، پارچه را مچاله نکنید. وقتی ابریشم خیس است، الیاف شکننده هستند و می توانند شکسته شوند. آب را به آرامی از آب خارج کنید یا در یک حوله تمیز و سفید بپیچید تا رطوبت آن از بین برود. حتی در گرمای کم از دستگاه خشک کن استفاده نکنید. لباس های ابریشمی را در صورت امکان یا به خوبی از روی قفسه خشک کن صاف کنید.

لکه برداری ابریشم از طریق کهنه شور لباسشویی

لکه برداری ابریشم از طریق کهنه شور لباسشویی

لکه های مواد پاک کننده ظریف

اگر لکه های خاصی مشاهده می کنید، فقط یک تکه از مواد شوینده ملایم را که به طور “ظریف” مشخص شده است مستقیماً روی لکه بمالید (نام های تجاری توصیه من Tide یا Woolite است). با انگشتان دست خود در مواد شوینده کار کنید و بگذارید حداقل 15 دقیقه قبل از شستن دست تمام ابریشم ابریشم کار کند.

از شستشو سرکه / آب استفاده کنید

1/2 فنجان سرکه سفید مقطر را به آب شستشو اضافه کنید. این کمک خواهد کرد که پوشاک درخشش خود را حفظ یا بازیابی کند.

READ شستن لباس با رعایت کاهش آلرژی

قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

چگونه می توان رنگ پریدگی ابریشم را از بین برد

اگر پارچه ابریشمی دارید که درخشش خود را از دست داده و کسل کننده شود. این کدر بودن مربوط به لکه نیست، بلکه بیشتر شبیه یک لایه سفید است که کل پوشاک را پوشانده است. شما می توانید در چند مرحله برخی از درخشش اصلی پوشاک را بازیابی کنید:

در محلول سرکه خیس کنید

در یک سطل بزرگ، 1/4 فنجان سرکه مقطر سفید را به هر گالن آب ولرم اضافه کنید. خوب مخلوط کنید. کاملاً لباس را زیر آب بکشید و دور آن بچرخانید تا پارچه کاملاً خیس شود. از آب سرکه خارج کرده و چندین بار در آب تمیز بشویید. چلاندن و پیچاندن با هدف حذف آب نیاز نیست!

حوله حوله را به آرامی خشک کنید

این پوشاک را روی یک حوله سفید تمیز سنگین بپاشید و بپیچید تا آب جذب شود. حرکات خود را ادامه دهید و مراحل را با حوله های تمیز و تمیز تکرار کنید تا جذب بسیاری از آب شود.

از گرمای زیاد خودداری کنید

با استفاده از چوب لباسی به شکل پلاستیکی یا قالب، لباس یا پارچه را خشک کنید. از گرمای مستقیم بپرهیزید و این را بدانید که پارچه ابریشم نباید در آفتاب آویزان شود. در حالی که هنوز از گرمای کم مرطوب استفاده می کنید، پوشاک را از طرف پشت (زیر پارچه) خود آویزان کنید (که کمتر نور آفتاب ببیند)

حرارت می تواند به ابریشم آسیب برساند

درجه حرارت بسیار بالا هنگام اتو زدن باعث ابریشم، باعث آسیب به پشم و یا سایر الیاف پروتئینی می شود. با شروع حرارت مستقیم به این الیاف، تغییر فرم پارچه یا زردی رخ می دهد. الیاف سوخته شده به هیچ عنوان قابل احیا نیستند. همیشه در هنگام فشار دادن ابریشم و یک پارچه پرس، از کمترین دمای گرمایش بر روی اتو خود استفاده کنید تا از آسیب رساندن ابریشم به لکه های آب جلوگیری کنید.

کهنه شور لباسشویی

بازدید : 1
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 5:59

برچسب مراقبت از لباس در پارچه اکریلیک

لوازم کهنه شور و نحوه شستشو و مراقبت از لباس های اکریلیک کودک با مینی واش نام این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های لباسشویی کهنه شور بچه، طرز استفاده کهنه شور و کهنه شور کودک، کهنه شور لباسشویی و نیز کهنه شور چیست از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت ارائه گردید. امیدواریم از این مقالات استفاده های لازم را ببرید.

لوازم کهنه شور

لطفا جهت تهیه ملزومات و لوازم کهنه شور از بخش تماس با ما استفاده کنید.

Mary Marlowe Leverette

Mary Marlowe Leverette

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) در تاریخ 02/03/2020 و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

نحوه شستشو و مراقبت از لباس های اکریلیک

پارچه های اکریلیک را می توانید در همه چیز از ژاکت گرفته تا جوراب یا لباس خواب کودکان پیدا کنید. این متریال به مدت حدود 20 سال به دلیل دوام و مراقبت آسان از الیاف اکریلیک به طور برجسته در پتوها، اثاثه یا لوازم داخلی استفاده می شود.

الیاف اکریلیک سریع خشک می شوند و توانایی بسیار خوبی برای جلب رطوبت از بدن دارند. الیاف در برابر کپک، جذب بو، آلودگی حشرات، نور شدید خورشید، روغن و بیشتر مواد شیمیایی مقاوم هستند. الیاف اکریلیک را می توان به نحوی تولید کرد که شبیه پشم، پنبه یا ظاهری مخلوط با سطح صاف باشد. الیاف شکل خود را به خوبی حفظ کرده و شستشوی آن آسان است.

دستورات پیش از شروع

مانند هر پوشاک دیگری، بهتر است برچسب های مراقبتی را به دقت بخوانید و دستورالعمل های توصیه شده نظارتی را برای آن قطعه خاص از لباس ها رعایت كنید. اکثر لباسهای آکریلیک قابل شستشوی ماشین هستند. با این حال، برخی از برچسب ها ممکن است تمیز کردن خشک را توصیه کنند زیرا ممکن است تر و تمیز یا ساختار داخلی قابل شستشو نباشد. برای جلوگیری از کشیدگی، وسایل و ژاکتهای ساخته شده ظریف را باید با دست شسته و خشک کنید.

READ پاک کردن لکه های رنگی از روی لباس

قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

لوازم کهنه شور - برچسب مراقبت از لباس در پارچه اکریلیک

لوازم کهنه شور – برچسب مراقبت از لباس در پارچه اکریلیک

لکه های روی پارچه های اکریلیک لباس کودک باید به دنبال دستورالعمل های خاص لکه برداری برای نوع آن لکه، بلافاصله یا در اسرع وقت پاک شوند. حداقل 15 دقیقه قبل از شستشو لکه ها را با لکه بر مخصوص خیس کنید تا از بین برنده لکه ها همراه با آب زمان شستشو بتواند آن لکه ها را از بین ببرد.

1) محصولات لباسشویی را انتخاب کنید و کهنه شور را پر از لباس کنید

از مواد شوینده مورد پسند خود برای لباس های آکریلیک کودک استفاده کنید. اگر لباس ها به شدت خیس شده باشند، یک ماده پاک کننده سنگین مانند Tide یا Persil در از بین بردن خاک مؤثرتر خواهد بود.

الیاف اکریلیک لباس کودک می توانند باعث ایجاد مقاومت بیش از حد (در مقابل پاک شدن لکه) شوند و مقدار کمی از نرم کننده پارچه در شستشوی نهایی باعث رفع چسبندگی می شود.

2) دمای آب و چرخه شستشو را انتخاب کنید

الیاف اکریلیک لباس های کودک باید در آب گرم یا سرد شسته شوند. نوع چرخش منظم و دائمی (permanent press) را (از برنامه های ماشین لباس شویی) برای کمک به جلوگیری از چین و چروک هایی که رفع آن دشوار است، انتخاب کنید. اگر کهنه شور شما چرخه بالایی برای این برنامه (معمولاً کهنه شور با کارایی بالا) دارد، میزان چرخش را کم کنید.

نکته

کهنه شور را بیش از حد پر نکنید، برای جلوگیری از چین و چروک باید لباسهای آکریلیک کودک در کهنه شور آزاد حرکت کنند.

بعد از شستشو لکه ها را بررسی کنید

چند ثانیه طول بکشد تا لباس آکریلیک کودک را برای هر لکه باقیمانده قبل از ریختن در خشک کن بررسی کنید. هرگز یک پوشاک آکریلیک آغشته به روغن را در خشک کن لباس گرم قرار ندهید زیرا گرما می تواند لکه روغن را به طور دائمی تثبیت کند و حذف آن تقریبا غیرممکن است.

READ لکه های نوشابه و چگونگی حذف آن از روی لباس، فرش و اثاثه یا لوازم داخلی

قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند

چرخه خشک کردن را انتخاب کنید

لباس های اکریلیک کودک را می توان در دماهای پایین خشک کرد. از گرمای بیش از حد زیاد استفاده نکنید که باعث آسیب رساندن به الیاف می شود و باعث کوچک شدن یا کشش آنها شده و چین و چروک ها را تقریباً دائمی تنظیم می کنید. بهتر است لباس هایی را که هنوز اندکی مرطوب و آویزان هستند بردارید تا با خشک شدن هوا (برنامه شستشوی شما) به پایان برسد.

دمای اتو کردن پایین را انتخاب کنید

اگر اتو کردن لازم است، از دمای بسیار کم آهن، بخار و یک پارچه پرس استفاده کنید تا از ذوب شدن الیاف جلوگیری شود. اگر پارچه براق شود یا سوراخ ایجاد کند، راهی برای رفع کردن آسیب وجود ندارد.

لوازم کهنه شور - نحوه شستشو و مراقبت از لباس های اکریلیک کودک با مینی واش

لوازم کهنه شور – نحوه شستشو و مراقبت از لباس های اکریلیک کودک با مینی واش

رفع عیوب کوچک روی لباس

درزهای پراکنده به راحتی با دوختن دست یا ماشین اصلاح می شوند. تعمیر سوراخ های بزرگ در سطح پارچه دشوارتر خواهد بود و ترمیم قابل توجه خواهد بود.

نگهداری پس از شستشو

قبل از نگهداری لباس های اکریلیک کودک، حتماً آنها را شسته و تمیز کنید. برای جلوگیری از کشیدگی، لباسهای بافتنی باید تاشو شده و صاف نگهداری شوند.

لوازم کهنه شور

بازدید : 5
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:08

کهنه شور - مینی واش

کهنه شور نوزادی و نحوه شستشوی پارچه های الیاف طبیعی با آن موضوع این مقاله ماست که پس از مقالات لوازم کهنه شور، لباسشویی کهنه شور بچه و سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت برای مطالعه شما قرار دادیم. امیدواریم از آن لذت ببرید.

جهت سفارش کهنه شور لباس بچه به بخش ویژه خرید آن مراجعه فرمایید.

Mary Marlowe Leverette

Mary Marlowe Leverette

این مقاله توسط مری مارلو لورت Mary Marlowe Leverette 2018 در تاریخ 02/05/2020 نوشته شده و در تاریخ 3/3/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر ترجمه و در اختیار شما قرار گرفت.

 • چگونه می توان با مینی واش از پارچه های الیاف گیاهی طبیعی مراقبت کرد

انتخاب لباس های ساخته شده از پارچه های الیاف گیاهان طبیعی و مناسب محیط زیست است. تنفس پوستی در لباسهای تهیه شده از این الیاف راحت تر و مراقبت از آن نیز بسیار آسان است. گیاه گزنه ممکن است الیافی باشد که برای آمریکایی ها ناآشنا است اما جزء اصلی در فرهنگ شرقی است. گیاه گزنه، همچنین به عنوان گزنه هیمالیا (Girardinia diversifolia) معروف است، گیاهی بلند است. پوست درخت برداشت می شود زیرا الیاف قوی، صاف و سبک وزن دارند.

کهنه شور نوزادی و و نحوه شستشوی 10 پارچه الیاف طبیعی

کهنه شور نوزادی و و نحوه شستشوی 10 پارچه الیاف طبیعی

پارچه های ساخته شده از گیاه گزنه به طور طبیعی ضد باکتری و قالباً مقاوم هستند. وقتی الیاف پردازش و بافته می شوند، پارچه دارای خاصیت براق بودن طبیعی است. به طور سنتی، الیاف برای لباس، سفره، کیف پول، پتو و کیسه بافته می شوند. در بازار ایالات متحده، همه مواردی را با الیاف دیگر یا به عنوان نخ برای صنایع دستی پیدا می کنید.

برای مراقبت از پارچه های گیاه گزنه، با استفاده از مواد شوینده ملایم در آب خنک بشویید. لکه ها باید طبق توصیه های خاص لکه ها پاک شوند. برای رسیدن به بهترین نتیجه، خطوط صاف یا خشک را از منابع مستقیم حرارت دور کنید. گرمای زیاد باعث کوچک شدن (آب رفتن) الیاف می شود.

اتو باید در حالی که پارچه مرطوب است انجام شود. قبل از اتو کردن، لباس مرطوب را به اندازه و شکل طبیعی آن بکشید. از یک اتوی فلزی کم حرارت استفاده کنید.

چگونه می توان با شستشوی مینی واش از لباس های بامبو مراقبت کرد

بامبو عضو خانواده چمن و یکی از پایدارترین محصولات روی زمین است. خیلی سریع رشد می کند و می تواند برای همه چیز از کفپوش تا پارچه استفاده شود. پارچه بامبو دارای خاصیت نرم و ضد باکتری طبیعی است. پارچه های بامبو بسیار جذاب و در طیف گسترده ای از رنگ ها در دسترس هستند.

پارچه های بامبو به راحتی کشش دارند و ممکن است با الیاف دیگر ترکیب شوند تا ثبات بیشتری ایجاد شود. بیاموزید که چگونه از لباس و ملافه های بامبو به درستی مراقبت کنید.

چگونه می توان با استفاده از مینی واش از لباس پنبه ای مراقبت کرد

پنبه یکی از پارچه های پرکاربرد در سراسر جهان است. الیاف از غده گیاهان پنبه به دست می آیند.

کهنه شور نوزادی و طریق پاک کردن پارچه پنبه ای با آن

کهنه شور نوزادی و طریق پاک کردن پارچه پنبه ای با آن

پنبه در سراسر جهان رشد کرده و به انواع مختلف پارچه از رشته صاف و ابریشمی گرفته تا زبر تهیه می شود. پنبه غیر حساسیت زا، مقاوم در برابر حشرات، مرطوب تر از سایر الیاف بوده و مراقبت از آن نیز آسان است. پنبه یک الیاف غیر حساس است و هنگام گره خوردن آن کشش پیدا می کند.

 • نحوه تنظیف لباس های شاهدانه با مینی واش

شما ممکن است دیده باشید که شاهدانه به عنوان متریال تولید پارچه در برچسب های لباس ذکر شده است. مهم نیست که کجا زندگی می کنید، برای خرید پیراهنی که حاوی الیاف از پسر عموی گیاه ماری جوانا باشد (شاهدانه از خانواده ماری جوانا ها تولید میگردد) دچار مشکل نمی شوید.

شاهدانه یک الیاف طبیعی قوی است که معمولاً با استفاده و شستشو نرمتر می شود. همچنین نسبت به پنبه قابل جذب تر است. پارچه هایی که از نخهای آن بافته شده و یا گره زده می شوند، بیشتر از پارچه های ساخته شده از پنبه هستند. می توان آن را به تنهایی استفاده کرد یا با ابریشم، پنبه یا ریون مخلوط کرد.

پارچه های شاهدانه را می توان در هر دما با دست یا در کهنه شور کودک شستشو داد. طبق رنگ و میزان خاک و شستشو طبق معمول آن را تنظیف و استفاده کنید.

لکه های روی این پارچه را می توان با سفید کننده کلر تضعیف کرد. هیچگاه سفیدکننده محلول را نباید مستقیماً روی پارچه بمالید. حتی محلول های رقیق باعث ضعف الیاف می شوند و باعث پوسیدگی و فرسودگی آنها می شوند.

کهنه شور نوزادی و طریق پاک کردن پارچه کنفی با آن

کهنه شور نوزادی و طریق پاک کردن پارچه کنفی با آن

برای بهترین نتیجه خط را خشک کنید یا از یک چرخه گرمای کمتری در خشک کن استفاده کنید. هنگام اتو زدن از دمای گرمای کم استفاده کنید و برای جلوگیری از هرگونه علامت فشار، لباس را پشت و رو (از پشت) اتو بکشید.

نحوه شستشوی لباس کنفی با کهنه شور نوزادی

الیاف کنفی از ساقه گیاه کنف بوجود می آیند و در جاهای مختلف جهان به عنوان “الیاف طلایی” شناخته می شود. آمریکایی ها پارچه های کنف را به عنوان آویز می شناسند. بافت خشن، فقط می تواند با الیاف دیگر، طبیعی و مصنوعی، مخلوط شود تا پارچه های ابریشمی تری برای لباس ایجاد کند.

کنف هنگام مرطوب بودن قدرت خود را از دست می دهد و باید با احتیاط از آن شستشو شود. این را بدانید که شستشو با مینی واش یکی از بهترین راه کارهای نظافت این نوع الیاف است.

لطفا ادامه ی این مقاله را در بخش مقالات بهداشت و نظافت دنبال کنید

کهنه شور نوزادی

بازدید : 2
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:07

کهنه شور لباس بچه و نحوه شستشو و مراقبت از لباس های اکریلیک کودک با مینی واش

کهنه شور لباس بچه و نحوه شستشو و مراقبت از لباس های اکریلیک کودک با مینی واش نام این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های لباسشویی کهنه شور بچه، طرز استفاده کهنه شور و کهنه شور کودک، کهنه شور لباسشویی و نیز کهنه شور چیست از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور ارائه گردید. امیدواریم از این مقالات استفاده های لازم را ببرید

کهنه شور لباس بچه

لطفا جهت تهیه کهنه شور لباس بچه از بخش فروشگاه ما استفاده کنید.

Mary Marlowe Leverette

Mary Marlowe Leverette

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) در تاریخ 02/03/2020 و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

نحوه استفاده از کهنه شور جهت مراقبت از لباسهای کتانی هنگام شستشو

پارچه کتان ، یکی از قدیمی ترین الیاف نساجی شناخته شده ، از ساقه گیاه کتان حاصل می شود. از آنجا که پارچه کتانی محکم و بادوام ، مقاوم در برابر پروانه و تعریق است ، لباس استوایی گرم و مرطوب را به خاطر می آورد. لباسهای کتانی و ملافه ها تنفس ، نرم هستند و با هر بار استفاده و پوشیدن راحت تر می شوند.

بر خلاف پنبه ، الیاف کتانی در هنگام مرطوب بودن ضعیف تر بوده و مستعد سایش هستند و باید با احتیاط تمیز شوند .

نحوه مراقبت با مینی واش از لباسهای کتانی هنگام شستشو

نحوه استفاده از کهنه شور جهت مراقبت از لباسهای کتانی هنگام شستشو

نحوه استفاده از کهنه شور جهت مراقبت از لباس رامی (الیاف گیاهی) هنگام شستشو

الیاف رامی از ساقه گیاه گزنه به نام چمن چینی (Boehmeria nivea) حاصل می شود. تار و پود فیبر قوی با دوام و مقاوم در برابر کپک، بعلت آن است که اغلب همراه با پنبه در کشباف و بافت استفاده شده آن پیدا شده است.

برای جلوگیری از کوچک شدن (آب رفتن) یا کشیدگی، باید الیاف گیاهی رامی را با دست شسته یا در کهنه شور یا همان مینی واش در آب سرد یا گرم بشویید. تمام پوشاک الیاف گیاهی رامی، باید با دست شسته و صاف خشک شوند. لباس های رامی بافته شده را می توان به صورت خط خشک و یا بر روی حرارت کم تا متوسط خشک کرد.

لکه های روی الیاف رامی را می توان با سفید کننده کلر تضعیف کرد. با این حال، محلول های رقیق را می توان با خیال راحت از رامی برای از بین بردن لکه ها و سفید کردن استفاده کرد.

وقتی لباس کمی مرطوب باشد، لباس رامی به بهترین وجه اتو می شود. درجه حرارت بسیار بالا هنگام اتو کردن باعث می شود که فیبرهای اصلی لکه ها سوزانده شوند.

نحوه استفاده از کهنه شور جهت مراقبت از لباس رامی (الیاف گیاهی) هنگام شستشو

نحوه استفاده از کهنه شور جهت مراقبت از لباس رامی (الیاف گیاهی) هنگام شستشو

نحوه مراقبت از لباس ریون (ابریشم مصنوعی)

ریون قدیمی ترین تار و پود ساخته شده از سلولز مبتنی بر ابریشم است و قدمتی بیش از 100 سال دارد. الیاف از خمیر چوب به دست می آیند اما با مواد شیمیایی تحت تاثیر پارچه نیمه مصنوعی قرار می گیرند. ریون یکی از محبوب ترین پارچه هایی است که امروزه به دلیل داشتن پایه های کم هزینه از آن برای پوشاک و لوازم منزل استفاده می شود.

انواع ریون وجود دارد که به انواع مختلفی از مراقبت احتیاج دارند – ویسکوز (viscose)، مودال و لیوسل (lyocell) برخی از آنها قابل شستشو هستند و برخی باید خشک شوند تا از تمامیت پارچه محافظت شود.

کهنه شور لباس بچه

بازدید : 4
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:07

مینی واش 3 کیلویی

مینی واش 3 کیلویی موضوع این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های مینی واش اتوماتیک، طرز استفاده کهنه شور، کهنه شور چیست و کهنه شور لباسشویی از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور ارائه گردید.

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) به روز شده 18/10/2019و ترجمه شده در تاریخ 4/3/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

مقدمه

لباس های نوزادان که کوچک و کم وزن می باشند و همیشه باید صبر کرد تا حجم زیادی از این لباس های کثیف جمع شود تا بتوان ماشین لباسشویی را روشن کرد و از آن استفاده نمود. برای رفع این مشکل شما می توانید از ماشین لباسشویی های کوچک یا مینی واش استفاده کنید. همچنین کسانی که از لحاظ مالی توانایی خرید ماشین لباسشویی با قیمت بالا را ندارند می توانند از مینی واش استفاده کنند.

مینی واش 3 کیلویی با همه این مزایایی که گفته شد فضای کمی را نسبت به ماشین لباسشویی اشغال می کند.

نحوه حذف لکه های روغنی از پارچه های قابل شستشو

 • نکته اصلی برای از بین بردن لکه های روغنی از روی هر پارچه استفاده از مواد شوینده قوی یا دفع کننده لکه بر پایه آنزیم و آب گرم که به پارچه آسیب نرساند.

 • با از بین بردن هرگونه مواد جامد روغنی با لبه چاقو یا قاشق شروع کنید. مالش تنها گریس را عمیق تر وارد فیبر پارچه می کند. اگر روغن مایع است، با یک حوله سفید معمولی روغن را پاک کنید سپس روی لکه را با کمی پودر تالک بپاشید تا به جذب روغن کمک کند. پودر را حداقل برای پانزده دقیقه روی لکه بگذارید و بعد برس بزنید.

هشدار 1: اگر تعداد زیادی لباس یا ملافه با لکه های روعنی زیاد مانند لباس مکانیک دارید، آنها را جداگانه از سایر لباس ها در مینی واش بشویید. برای از بین بردن بوی گریس های خام، از 1/2 فنجان آمونیاک به چرخه شستشو اضافه کنید.

هشدار 2: هرگز آمونیاک و کلر سفید کننده را در هر بار لباسشویی یا مینی واش 3 کیلویی مخلوط نکنید زیرا ممکن است دود سمی ایجاد شود.

چگونه لکه های نفت خام را از لباس شنا جدا کنیم

پس از ریزش نفت خام در امتداد خطوط ساحلی که جان مردم و محیط زیست را به خطر می اندازد، به نظر می رسد حذف لکه های نفت خام از لباس های ساحلی وشنا مانند مشکلات محیط زیستی اهمیت نداشته باشد ولی به نوبه خود مهم است.

لکه های نفت خام باعث می شود که لباس ها، قابل اشتعال تر از حد معمول باشند. حتما لباس شنا، حوله و سایر پوشاک ها را با دقت شستشو دهید. آنها نباید با لباس های دیگر شسته شوند.

لکه روی لباس شنا را با یک محلول پاک کننده قوی مانند آن که برای لکه روغنی پیشنهاد شد یه همراه آب داغ بشویید.

بعد از شستشو ، لباس ها را بررسی کرده و در صورت لزوم لکه گیری را دوباره تکرار کنید.

نحوه حذف لکه های روغنی از فرش

نکته مهمی که در مورد هر لکه صدق می کند این است که تا حد امکان مواد جامد روغنی را با استفاده از چاقوی جمع کنید و اصلا مالش ندهید زیرا فقط روغن را به عمق بیشتری فرش سوق داده و لکه را بزرگتر می کند.

در زیر چند روش حذف لکه گریس از روی فرش رو اشاره می کنیم:

 1. روی لکه پودر جوش شیرین یا پودر تالک بپاشید تا روغن آن را جذب شود. از یک برس نرم برای پاک کردن آن روی فرش استفاده کنید. بگذارید پودر حداقل پانزده دقیقه روی لکه بنشیند. بعد از برس کشیدن، با دستمال تمیز روی فرش بکشید تا دیگر روغن از فرش به پارچه منتقل نشود.

 1. اگر فرآورده تمیز کننده فرش ندارید، یک قاشق غذاخوری مواد شوینده ظرفشویی دستی را در دو فنجان آب گرم مخلوط کنید. یک قاشق غذاخوری آمونیاک خانگی (این ماده ، محلولی است بی‌رنگ با مزه فوق‌العاده تند و زننده که اشک‌آور و خفه‌کننده نیز می‌باشد.) را اضافه کنید. لکه را با یک اسفنج آغشته به محلول تمیز کردن و سپس حتماً آن را با پارچه ای آغشته به آب ساده شستشو دهید تا هرگونه باقیمانده صابونی از بین ببرید. مراحل تمیز کردن را تکرار کنید تا دیگر لکه باقی نماند.

چگونه لکه های روغنی را از اثاث یا لوازم خانگی جدا کنیم

همان تکنیک های تمیز کردن و محصولاتی که برای فرش توصیه می شود می تواند برای از بین بردن لکه های روغنی از اثاث یا لوازم خاگی استفاده شود.

اگر اثاث یا لوازم خانگی ارزشمند و قیمتی هستند، قبل از تلاش برای از بین بردن لکه، در صورت نیاز به نکات بیشتر برای از بین بردن لکه، با یک متخصص تماس بگیرید .

مینی واش 3 کیلویی

بازدید : 27
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:06

پاک کردن لکه های گیلاس

پاک کردن لکه های گیلاس از روی لباس، فرش و لوازم داخلی موضوع مقاله ماست. پیشنهاد می کنم مقالات کهنه شور نوزاد، فرق لباسشویی و کهنه شور، مینی واش 3 کیلویی، مینی واش جدید را از سری مقالات مینی واش – کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت را مورد مطالعه قرار دهید. امیدوارم مفید واقع گردد.

این مقاله در تاریخ 20/02/2019 نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette) و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر است.

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

مقدمه

لکه های گیلاس از لکه های بنفش آبکی طبیعی گرفته تا آب نبات توت فرنگی تا لکه های قرمز آلبالو و سایر نوشیدنی ها، دارای طعم و رنگ مصنوعی است. توجه کنید که لکه های گیلاس طبیعی از برداشتن مواد رنگ آمیزی مصنوعی راحت تر است. و به راحتی می توان با پاک کننده ها و مواد شوینده معمولی پاک کرد.

تجهیزات و ابزارها

 • چاقو یا کارت اعتباری
 • پارچه سفید یا حوله کاغذی

مواد

 • مواد پاک کننده لکه
 • مواد پاک کننده سنگین لباس
 • سفید کننده مبتنی بر اکسیژن

نکات کلی در مورد از بین بردن لکه

 • لکه های گیلاس همراه با رنگهای مصنوعی معمولاً به پاک کننده های قوی تر و مراحل بیشتری برای از بین بردن رنگ نیاز دارند.
 • اگر لکه آلبالو روی پارچه ای افتاده است که تمیز است، هرگونه مواد جامد را برداشته و محل آن را با یک پارچه سفید تمیز کنید.
 • هرگز از صابون طبیعی استفاده نکنید، زیرا لکه گیلاس یک تانن هستند و صابون پاک کردن آنها را دشوارتر می کند.

چگونه لکه های گیلاس را از لباس و ملافه قابل شستشو پاک کنیم

 1. مواد جامد را حذف کنید: هر ماده جامد را با چاقو یا لبه کارت اعتباری از سطح پارچه بلند کنید. مراقب باشید لکه را مالش ندهید زیرا این امر باعث عمیق تر فرو رفتن لکه در الیاف پارچه می شود. اگر لکه مایع است مانند آب آلبالو، آن را با یک پارچه سفید ساده یا حوله کاغذی پاک کنید.

 1. با آب بشویید: اگر لکه تازه است، پارچه را زیر یک شیر آب نگه دارید و آن را با آب سرد بشویید تا لکه از الیاف خارج شود.

 1. از مواد پاک کننده لکه استفاده کنید: با یک برس نرم و یا پارچه، مواد پاک کننده را روی لکه بکشید و اجازه دهید 15 دقیقه روی لکه باقی بماند.

 1. پارچه را بشویید: با استفاده از مواد شوینده لباسشویی مانند Tide و Persil که حاوی آنزیم هایی برای پاک کردن لکه های گیلاس هستند پارچه را بشویید.

پاک کردن لکه ها از پارچه های طبیعی سفید

 • برای از بین بردن رنگ قرمز گیلاس از پارچه های سفید ساخته شده از الیاف طبیعی مانند پنبه می توانید از محلول سفید کننده کلر و آب استفاده کنید.

پاک کردن لکه ها از پارچه های مصنوعی

 • برای پارچه های مصنوعی سفید یا لباس های رنگی، از سفید کننده های اکسیژن استفاده کنید.
 • محلول سفید کننده و آب گرم را در یک سطل یا سینک مخلوط کنید. پوشاک لکه دار را 30 دقیقه در این محلول خیس کنید و سپس بشویید.

پاک کردن لکه های گیلاس

پاک کردن لکه های گیلاس

لکه های گیلاس روی فرش و اثاثه

از همین محصولات و تکنیک ها می توان برای پاک کردن لکه های گیلاس روی فرش و اثاثه یا لوازم داخلی استفاده کرد. هنگام تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی مراقب باشید مناطق لکه دار را بیش از حدمرطوب نکنید. رطوبت زیاد در کوسن ها می تواند باعث ایجاد کپک شود.

چگونه لکه های گیلاس را از فرش و اثاثه یا لوازم داخلی تمیز کنیم

 1. بلند کردن: با کمک قاشق یا چاقو هر تکه گیلاس جامد را از روی فرش یا پارچه اثاثه یا لوازم داخلی بلند کنید. از مالیدن خودداری کنید، که لکه را پخش می کند و آن را عمیق تر به الیاف وارد می کند. در مرحله بعد، با استفاده از یک حوله کاغذی سفید و یا پارچه تمیز سفید رطوبت لکه را بگیرید.

 1. لکه را با محلول پاک کننده تمیز کنید: یک قاشق چایخوری مواد شوینده ظرفشویی را با دو فنجان آب ولرم مخلوط کنید و یک محلول تهیه کنید. یک دستمال سفید، اسفنج یا حوله کاغذی را درون محلول فرو کنید و لکه گیلاس را پاک کنید. کنید. حرکت را به محل تمیز پارچه ادامه دهید زیرا لکه از فرش به پارچه منتقل می شود. این مرحله را تکرار کنید تا دیگر لکه به پارچه منتقل نشود.

 1. منطقه را بشویید: هنگامی که لکه کاملا پاک شد، یک پارچه تمیز و سفید را در آب ساده فرو برید و دوباره محل لکه را بشویید. شستشوی مواد شوینده از فرش بسیار مهم است زیرا باقی مانده صابون باعث جذب خاک می شود.

 1. فرش را جارو کن: اجازه دهید منطقه پاک شده ترجیحاً در نور مستقیم خورشید خشک شود. برای بلند کردن الیاف، فرش را جارو کنید.

پاک کردن لکه های رنگی سخت از روی فرش

 • برای لکه های رنگی سخت فرش و اثاثه یا لوازم داخلی از محلول سفید کننده اکسیژن و آب خنک استفاده کنید. یک اسفنج تمیز را درون محلول فرو برید. و روی لکه بکشید. اجازه دهید محلول حداقل 30 دقیقه روی لکه باقی بماند.

 • از لبه بیرونی لکه به سمت مرکز حرکت کنید.

 • منطقه را بیش از حد مرطوب نکنید. آنرا با پارچه تمیز آغشته به آب تمیز کنید.

پاک کردن لکه های رنگی سخت از روی فرش سفید

 • در صورت سفید بودن فرش از پراکسید هیدروژن استفاده کنید.

 • چند قطره پراکسید هیدروژن 3 درصدی را روی قسمت رنگ آمیزی قرار دهید.

 • یک ساعت صبر کنید و سپس با یک پارچه تمیز پاک کنید.

 • نیازی به شستشو نیست زیرا قرار گرفتن در معرض نور پراکسید هیدروژن را به آب ساده تبدیل می کند.

 • در صورت لزوم تکرار کنید.

 • اجازه دهید فرش به طور کامل و در خلاء خشک شود.

پاک کردن لکه های گیلاس از روی لباس، فرش و لوازم داخلی

بازدید : 1
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:05

مینی واش

کهنه شور خوب عنوان مقاله ی ما می باشد در این مقاله می خواهیم نکاتی برای صرفه جویی در وقت و هزینه در شست و شوی لباس با کهنه شور را بیان نماییم. این مقاله در ادامه ی مقالات کهنه شور دوقلو و مینی واش کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت آمده است امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

برای مطالعه ی بیشتر به مقالات مینی واش اتوماتیک و کهنه شور لباس بچه مراجعه نمایید.
این مقاله توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) نوشته شده است و توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر ترجمه شده است.

می توانید جهت تهیه کهنه شور لباس بچه از بخش فروشگاه ما استفاده کنید.

کهنه شور یا مینی واش یک وسیله ی کاربردی می باشد، شما با رعایت برخی نکات می توانید بهترین استفاده را از این وسیله برای شستشو داشته باشید. انواع مدل های بهترین مینی واش ها را می توانید در قسمت مارک کهنه شور خوب – SH-MW3022 S و قیمت کهنه شور یک تا 3. 8 کیلویی SH-MW3818 S مشاهده نمایید

نکاتی جهت صرفه جویی در وقت و هزینه شست و شوی لباس

مرتب کردن لباس های شسته شده

هر بار پس از شست و شو با کهنه شور و خشک کردن آنها، لباس ها را نرتب نمایید. اگر لباس های شسته شده ی خود را مرتب نمایید در وقت خود بسیار صرفه جویی می کنید. زیرا با مرتب کردن آنها زمانی را برای گشتن لباس مورد نظرتان صرف نمی کنید و با یک کمد در هم و بر هم روبرو نمی شوید که مجبور شوید هر بار کل کمد را زیر و رو کنید تا لباس خود را پیدا کنید. بنابراین پس از شست و شو و خشک شدن لباس آن را مرتب کنید و در جای مخصوص خود قرار دهید.

کهنه شور خوب

کهنه شور خوب

از مواد شوینده خوب استفاده کنید

برای شست و شو با کهنه شور یا مینی واش همیشه از شوینده های خوب استفاده نمایید تا برایتان دوباره کاری نشود. حتما برایتان پیش آمده است که لباس هایتان به خوبی تمیز نشده باشند و مجبور شوید دوباره مراحل شست و شو را انجام دهید. اگر از همان ابتدا شوینده ی مناسب استفاده کنید دیگر نیازی به شستو شوی مجدد نخواهید داشت و در وقت و هزینه اصراف نمی کنید.
بهترین مواد شوینده برای لباسشویی چیست؟ فقط شما می توانید بر اساس تجربه بهترین مواد شوینده را برای خانواده خود تعیین کنید.

قبل از استفاده واشر و خشک کن را بررسی کنید

همیشه قبل از استفاده از کهنه شور یا مینی واش محفظه ی داخل خشک کن را بررسی کنید تا مطمئن شوید آثاری از شوینده در آن وجود نداشته باشد تا پس از شست و شو مشکلی نداشته باشید. اگر داخل محفظه ها شوینده وجود داشته باشد شما در نهایت با یک لباس که رگه های شوینده در جای جای آن مانده است روبرو می شوید و این برای هیچ کس خوش آیند نخواهد بود. حتام قبل از استفاده طرز استفاده کهنه شور را یاد بگیرید.

کهنه شور خوب

کهنه شور خوب

بعد از این که لباس ها حجم مشخصی پیدا کردند اقدام به شست و شو کنید

بهترین کار این است که همیشه با توجه به حجم کهنه شور یا مینی واش خود که بهترین حجم 1. 7 تا 5 کیلو می باشد. بعد از جمع شدن این مقدار لباس اقدام به شست و شو نمایید و لباس ها را روی هم انباشته نکنید. شست و شوی به موقع باعث می شود زمان زیادی را برای شستن و خشک کردن و مرتب کردن لباس ها صرف نکنید. و در زمان خود صرفه جویی کنید.

نتیجه

شما با رعایت همین نکات کم و خیلی راحت نتایج بزرگی را دریافت می کنید. دیگر زمان زیادی را برای دوباره کاری یا مرتب کردن لباس های شسته شده صرف نمی کنید.

کهنه شور خوب

بازدید : 1
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:05

آیا کهنه شور خوبه بخرم

آیا کهنه شور خوبه بخرم عنوان مقاله ی ما می باشد. در این مقاله به نکاتی برای سازماندهی یک اتاق رختشویی می پردازیم که با داشتن یک کهنه شورخوب به راحتی انجام می گیرد. این مقاله در ادامه ی مقالات کهنه شور دوقلو، مینی واش کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت آمده است امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.
این مقاله توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) نوشته شده است و توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر ترجمه شده است.

می توانید جهت تهیه کهنه شور لباس بچه از بخش فروشگاه ما استفاده کنید.

مقدمه

در روند ساخت منزل برای قرار دادن دستگاه شست و شوی لباس ها حتما فکری می کنند. کهنه شور یک گزینه ی مناسب می باشد، با اندازه ی مناسب می توانید آن را در هر جایی قرار دهید. بنابراین در پاسخ سوالمان، آیا کهنه شور خوبه بخرم باید بگوییم: بله بهترین گزینه می باشد!!

ما برای انتخاب درست به شما کمک می کنیم. به این موارد مینی واش ارزان قیمت مدل SH-MW2725 S و قیمت کهنه شور مینی واش SH-MW2712 G حتما توجه نمایید.

پس از انتخاب مینی واش شما باید به یک سری موارد توجه نمایید. باید مکان قرار گرفتن مینی واش را تعیین کنید.
از طرفی، قسمت رختشویی شما چه در داخل محیط خانه باشد یا در گوشه ای در زیرزمین، تمیز نگه داشتن این مکان مهم است. اگر محل لباسشویی شما در هم بر هم باشد، کارهای لباسشویی سخت تر و طولانی تر خواهد شد. این نکات سازمانی به شما کمک می کند با صرف زمان کمی این محیط را همیشه با نظم و مرتب نگه دارید.

آیا کهنه شور خوبه بخرم

آیا کهنه شور خوبه بخرم

نکات سازمان دهی

1- آشغالو بیرون بزار

با نگاه کردن به اطراف کهنه شور، فضای اطراف آن و جایی که برای خشک شدن لباس ها در نظر گرفته اید شروع کنید. هر نوع چوب لباسی شکسته، ظروف شوینده ی خالی، محصولات تمیز کننده و غیرمجاز را دور بیندازید یا بازیافت کنید. حتما یک سطل زباله در آنجا داشته باشید. به یاد داشته باشید، فیلترهای خشک کن باید بعد از هر بار استفاده خالی شود تا از آتش سوزی جلوگیری شود و به خشک شدن سریعتر لباس کمک کند.

2- از محصولات شست و شوی متنوع استفاده نکنید

واقعاً به چه تعداد محصولات رختشویی احتیاج دارید؟ یک ماده شوینده را انتخاب کنید که برای همه پارچه ها مناسب باشد. استفاده از جوش شیرین در ماشین لباسشویی یا سرکه سفید مقطر را برای تقویت عملکرد تمیز کردن مواد شوینده و نرم کردن لباس ببهترین گزینه است.
اگر تصمیم دارید مواد شوینده و لکه بر را به ظروف تزئینی منتقل کنید، حتماً هرکدام را به درستی برچسب بزنید.

3- فضایی را برای خشک شدن لباس انتخاب نمایید

همه چیز را نباید در یک خشک کن لباس ریخت. به جایاینکه از هر جایی برای خشک شدن لباس استفاده نمایید، محلی را در قسمت لباسشویی خود پیدا کنید تا یک قفسه خشک کن مستقل یا یک قفسه خشک کن دیواری نصب کنید.
اکنون که محلی برای خشک کردن لباس دارید، می توانید یک فضای تاشو نیز اضافه نمایید.
از فضای تاشو نیز می توان برای اتو استفاده کرد. یا، یک صفحه اتو جمع و جور فشرده دیواری را برای صرفه جویی در فضای مناسب در نظر بگیرید.

آیا کهنه شور خوبه بخرم

آیا کهنه شور خوبه بخرم

4- مکانی برای همه چیز ایجاد کنید

حتما یک قفسه یا کابینت برای قرار دادن وسایل شست و شو و دیگر لوازم در نظر بگیرید. تا کودکان و افراد دیگر به آنها دسترسی نداشته باشند. با این کار تمام وسایل نیز با نظم و مرتب کنار هم قرار می گیرند و لازم نیست شما برای پیدا کردن آنها زمان صرف کنید.

5- همه چیز را مرتب کنید

برای هر یک از اعضا خانواده یه سبد مشخص کنید و یک کمد بعد از شست و شو و خشک شدن لباس ها هر کس مسئول بردن لباس های خود و مرتب کردن کمد لباس هایش باشد.

امیدوارم با انجام این راه کارها بتوانید یک کهنه شور مطمئن را تهیه نمایید و مشکل بهم ریختگی لباس هایتان حل شود.

آیا کهنه شور خوبه بخرم

بازدید : 15
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:04

مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار

مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار موضوع این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های مینی واش اتوماتیک، طرز استفاده کهنه شور، کهنه شور چیست و کهنه شور لباسشویی از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور ارائه گردید.

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) به روز شده 27/06/2019 و ترجمه شده در تاریخ 4/3/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

مقدمه

برخی حوادث و اتفاقات پیش می آید که منجر به لکه های خونی می شوند که باید از لباس ، ملافه ، تابلو فرش و لوازم خانگی پاک شوند. اگه بلافاصله بعد از ایجاد لکه اقذام به پاک کردن کنیم سریع وبه راحتی می توان بسیاری از آنها را پاک کرد.یکی از دستگاه هایی که در این مواقع به کمک ما می آیند مینی واش ها هستند و یکی از این مینی واش ها با ظرفیت پایین مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار می باشد.

مانند هر مایعات بدنی ، از اقدامات احتیاطی مناسب برای جلوگیری از انتقال بیماری استفاده کنید.

نحوه پاک کردن لکه های خون از روی لباس های قابل شستشو

هنگامی که لکه های خون اتفاق می افتند، در اسرع وقت، پارچه لکه دار را با آب سرد شستشو دهید، هرگز آب داغ استفاده نکنید زیرا لکه های خون حاوی ترکیبات پروتئنی هستند که آب داغ، این پروتئین را درون الیاف در اصطلاح می پزد و این لکه را سخت تر می کند.

برای از بین بردن لکه خون ، پارچه را در زیر شیر آب سرد نگه دارید. نیروی آب لکه خون را از الیاف بیرون می کشد.

اگر لکه خون تازه است، به سادگی مقداری مواد شوینده مایع لباسشویی پاک کنید که حاوی آنزیم های کافی برای جدا کردن لکه است. مواد شوینده را با انگشتان خود یا یک برس نرم در لکه آغشته کنید. اجازه دهید محلول برای 15 دقیقه بماند و سپس بشوئید. بعد از شستشو محل آغشته شده را بررسی کنید و در صورت باقی ماندن لکه در خشک کن قرار ندهید. اگر هنوز اثری از لکه وجود دارد ، به مرحله بعدی که در زیر پیشنهاد شده است بروید.

اگر لکه خون خشک شده یا قدیمی شده است، ماده سخت شده را با یک چاقو بردارید یا مسواک بزنید. محلول آب خنک و سفید کننده حاوی اکسیژنه را مخلوط کنید بگذارید حداقل دو ساعت یا حداکثر یک شبانه خیس شود. سپس طبق معمول با مواد شوینده بشویید.

بعد از شستشو محل آغشته شده را بررسی کنید و در صورت پاک شدن لکه، لباس را در مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار قرار دهید.

چگونه لکه های خون را از فرش و جدا کنیم

اگر لکه خون تازه است، تا آنجا که ممکن است با یک حوله سفید روی لکه را پاک کنید تا خون جذب شود تا از بزرگتر شدن لکه جلوگیری شود.

اگر لکه خشک شده است، قبل از پاک کردن، از یک برس نرم استفاده کنید تا خون خشک شده از بین برود. بعد، یک قاشق چایخوری مواد شوینده ظرفشویی را در دو فنجان آب سرد مخلوط کنید. یک پارچه سفید یا قلم مو را در این محلول فرو کنید. برای جلوگیری از شیوع، از لبه بیرونی لکه به سمت مرکز پاک کنید.

اگر لکه از بین رفت ، یک پارچه تمیز و سفید را در آب سرد آغشته کرده و محل آن را آبکشی کنید تا تمام محلول تمیز کردن از بین برود. این مرحله بسیار مهم است زیرا آب صابون در واقع می تواند باعث جذب خاک شود.

سپس اجازه دهید فرش از گرمای مستقیم خشک شود

اگر لکه با محلول شوینده ظرفشویی پاک نشد، یک قاشق غذاخوری آمونیاک خانگی را با یک نصف فنجان آب مخلوط کنید. این محلول را روی لکه بمالید و بگذارید حداقل 10 دقیقه روی فرش بنشیند. سپس دور ریخته و با آب ساده بشویید.

تکرار کنید تا لکه برداشته شود.

اگر لکه خون بسیار زیاد است، بهتر است با یک پاک کننده حرفه ای فرش مشورت کنید.

چگونه لکه های خون را از اثاث یا لوازم خانگی پاک کنیم

همان راه حل های تمیز کردن و تکنیک های توصیه شده برای فرش می تواند برای تمیز کردن اثاثه یا لوازم داخلی استفاده شود

مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار

بازدید : 0
يکشنبه 23 شهريور 1399 زمان : 0:03

مینی واش 4 کیلویی

مینی واش 4 کیلویی موضوع این مقاله مینی واش سنتر است که پس از مقاله های طرز استفاده کهنه شور، کهنه شور چیست و مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار از سلسله مقاله های مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقالات بهداشت و نظافت ارائه گردید.

امیدواریم این مقاّله ها را مطالعه کرده باشید و استفاده های لازم را برده باشید.

نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette 2018) به روز شده 08/02/2019 و ترجمه شده در تاریخ 3/3/2020 توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

مقدمه

از آن جایی که استفاده از لباسشویی های بزرگ جهت شستشوی حجم کمی از لباس موجب اتلاف آب و انرژی زیاد می گردد. بنابراین استفاده از مینی واش 4 کیلویی برای شستشوی حجم های کم لباس ها بسیار مقرون به صرفه است.

کاربرد مینی واش 4 کیلویی

 • جهت شستشوی سریع و آسان لباس ها مناسب
 • برای شستشوی حجم های کم لباس ها بسیار مقرون به صرفه است.
 • جهت شستشوی لباس های زیر، جوراب و حوله استفاده نمود.
 • هم چنین این دستگاه برای شستشوی لباس کودکان مناسب است.

برخی از لکه های روی لباس و فرش و اثاث خانه ایجاد می شود که خانم های خانه دار برای از بین بردن این لکه ها همیشه دچار چالش می شوند.

از بین بردن لکه آب میوه سیب از لباس و ملحفه قابل شستشو

لکه های آب میوه بر روی پارچه ها به دلیل تانن است که یکی از اجزء گیاهی است که اغلب به عنوان یک رنگ در میوه نشان داده می شود. سیب، گلابی و انگورهای سفید میزان تانن کم دارند در حالی که انگورهای قرمز و بنفش، انواع توت ها و آلو دارای تانن زیاد هستند.

چند نکته برای از بین بردن لکه آب میوه

 • بعد از ریختن لکه آب میوه بلافاصله با پارچه تمیز پاک کنید. در صورت امکان لکه را با نگه داشتن در زیر شیر آب سرد بشویید.
 • لکه های تازه ناشی از میوه های با تانن پایین، معمولاً با شستن لباس با مواد شوینده قوی که دارای آنزیم های کافی برای جدا کردن لکه ها هستند به همراه آب گرم توصیه شده است.
 • لکه های آب میوه قدیمی تر یا آنهایی که از میوه ای تیره مانند انگور بنفش یا زغال اخته که دارای تانن زیاد است نیاز به کار بیشتری دارند. اگر لکه ها روی لباس های سفید و پارچه های پنبه قرار دارند، می توانید از سفید کننده های کلر برای از بین بردن آنها استفاده کنید.

نکته: یکی از احتیاط های خاص این است که هرگز از تکه های صابون برای از بین بردن لکه استفاده نکنید زیرا آنها می توانند حذف لکه های تانن را سخت تر کنند

از بین بردن لکه آب میوه سیب از روی فرش

محلول دو قاشق چایخوری مواد شوینده ظرفشویی را در دو فنجان آب گرم مخلوط کنید. یک دستمال سفید تمیز، اسفنج یا برس نرم را در محلول فرو کنید. برای جلوگیری از انتشار آن ، از لبه بیرونی لکه به سمت مرکز پاک کنید. سپس با یک پارچه خشک رطوبت روی فرش بکشید و خشک کنید.

لکه آب میوه روی فرش

لکه آب میوه روی فرش

با فرو بردن یک پارچه تمیز در آب معمولی به شستشو لکه پایان دهید. این امر به ویژه مهم است زیرا هر نوع باقیمانده صابونی که در فرش باقی مانده است، خاک بیشتری را به خود جذب می کند. اجازه دهید از گرمای مستقیم خشک شود.

اگر لکه قدیمی تر است یا از آب میوه تیره تری وجود دارد، محلول سفید کننده اکسیژنه را در آب خنک مخلوط کنید. یک پارچه تمیز را درون محلول فرو کنید و از لبه بیرونی لکه به سمت مرکز پاک کنید، و بیش از حد خیس نکنید.

بگذارید محلول حداقل 30 دقیقه بر روی لکه باقی بماند. برای از بین بردن رطوبت از یک پارچه تمیز و خشک سفید استفاده کنید. اجازه دهید به طور کامل خشک شود .

از بین بردن لکه آب میوه سیب از روی اثاث خانه

همان راه حل ها و تکنیک های تمیز کردن را می توان برای لکه های آب روی اثاث هم استفاده کرد. مواظب باشید که پارچه را زیاد خیس نکنید زیرا رطوبت بیش از حد می تواند مشکلاتی ایجاد کند.

مینی واش 4 کیلویی

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 21
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 22
 • بازدید ماه : 23
 • بازدید سال : 30
 • بازدید کلی : 30
 • کدهای اختصاصی