close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

خرید کهنه شور

بازدید : 15
شنبه 22 شهريور 1399 زمان : 23:00

تعمیر و سرویس خشک کن مینی واش کهنه شور

سرویس و تعمیر کهنه شور و خشک کن – چگونه برای رفع مشکلات و تعمیرات خشک کن های گرداب – این مقاله پس از مقالات کهنه شور دوقلو و نحوه استفاده صحیح از خشک کن لباس ارائه شد و امیدواریم پیش از این مقاله، مطالب مرتبط با این موضوع تحت عنوان مینی واش – کهنه شور، کهنه شور چیست و مقاله های بهداشت و نظافت را مطالعه فرموده باشید. از این که با ما همراید خرسندیم.

Mary Marlowe Leverette

Mary Marlowe

این مقاله در تاریخ 08/06/2019 نوشته شده توسط مری مارلو لورت (Mary Marlowe Leverette) و ترجمه شده توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر است.

“مخزن های گردان آب” (Whirlpool) نام تجاری عمومی است که خریداران به دنبال شستشو یا خشک کن هستند از آن استفاه میکنند. مانند هر نوع لوازم خانگی، در مورد هر مدل خشک کن (مانند Duet یا Cabrio) و نیاز به تعمیرات وجود دارد.

تماس با تکنسین تعمیر می تواند راهگشا باشد اما مشکلات زیادی وجود دارد که می توانید با مشورت نکات عیب یابی در وب سایت این مخزن، خودتان آن را حل کنید. فقط با چند ابزار و کمی دانش، خشک کن شما می تواند دوباره کار کند چه نیاز به تعمیر کار؟

با کمی درک بیشتر در مورد عملکرد خشک کن و اینکه چه چیزی باعث ایجاد مشکل می شود، حتی اگر خودتان نتوانید آن را برطرف کنید، با تشخیص مسئله، تکنسین را راحت تر و بهتر راهنمایی میکنید.

مشکل: همه چرخه های خشک کن اجرا می شوند و شماره گیری پیشرفت می کنند، اما خشک کن خاموش نمی شود و کار را متوقف می کند.

حل این مسئله با اجرای چند برنامه مختلف برای تعیین منبع مشکل، نیازمند طی کردن چند مرحله خواهد بود. برنامه را در اولین مرحله برنامه های خشک کن اجرا کنید تا ببینید خشک کن متوقف می شودیا خیر (حداقل برنامه های ممکن بدون لباس). اگر خشک کن در چرخه ای که گرما در آن نیاز نباشد، خاموش نمی شود، مسئله اصلی تایمر است و به یک تایمر جدید نیاز دارید.

اکنون چرخه ای را که نیاز به گرما دارد، مانند Permanent Press یا Normal Dry اجرا کنید. اگر خشک کن در آن چرخه ها متوقف نشود، مسئله این است که سنسور دما که در خشک کن قرار دارد خراب شد ه و خشک کن نیاز به مقاومت تایمر جدید دارد.

مقاومت تایمر و تایمر قطعات ارزان قیمت هستند. با کمی وقت و تلاش و یک راهنمای تعمیر خوب می توانید تعمیرات را خودتان انجام دهید.
خشک کن بعد از ده ثانیه خاموش می شود

تعمیر و سرویس خشک کن مینی واش (کهنه شور)

تعمیر و سرویس خشک کن مینی واش (کهنه شور)

مشکل: خشک کن روشن می شود و صدای بلند وزوز ایجاد می شود؛ سپس خشک کن بعد از ده ثانیه خاموش می شود. دوباره شروع می شود اما دوباره به سرعت متوقف می شود.

سر و صدای وزوز معمولاً ناشی از چیزی است که درام (drum) را به هم وصل می کند و باعث می شود آزادانه از چرخش آن جلوگیری شود. محفظه را برداشته و از عدم بروز مشکل در تسمه درام اطمینان حاصل کنید که درام متعادل باشد و یاطاقان درام نیز فرسوده نباشد.

مشکل: خشک کن کار می کند و گرم می کند اما محفظه مخزن خشک کن نمی چرخد.

خشک کن ها دستگاه های نسبتاً ساده ای هستند. آنها با چرخاندن شدید لباس و ایجاد نقطه گریز از مرکز کار می کنند. سپس رطوبت از طریق سیستم تهویه استخراج می شود.

مخزن توسط سیستم شفت یا تسمه چرخانده می شود. اگر درام در حال چرخش نیست، به احتمال زیاد تسمه درام هم مسیر خود را خراب کرده یا از آن خارج شده است. تعویض آن شامل برداشتن محفظه بیرونی است تا به فضای داخلی خشک کن دسترسی پیدا کنید. تسمه های خشک کن ارزان قیمت بوده و در صورت دستی با ابزار قابل تعویض هستند.

سرویس و تعمیر خشک کن کهنه شور

بازدید : 9
شنبه 22 شهريور 1399 زمان : 22:59

نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی

نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی موضوع این مقاله مینی واش سنتر است و در پی مقاله های مینی واش جدید، مینی واش اتوماتیک، مینی واش 3 کیلویی، مینی واش 1/7 کیلویی خشکن دار، تمیز کردن خشک کن از سلسله مقالات مرتبط با مینی واش یا همان کهنه شور و مقاله های مرتبط با بهداشت و نظافت ارائه گردیده است.

نوشته شده توسط Aaron Stickley به روز شده 23/06/2019 و توسط تیم حرفه ای مینی واش سنتر ترجمه شده است.

علاقمندان به دستگاه مینی واش می توانند از بخش فروشگاه ما جهت خرید این محصول استفاده نمایند.

خوشحال می شویم ما را در ادامه همراهی کنید.

مقدمه

بیشتر صاحبان خانه پس از اولین نصب لباسشویی، دیگر به شیلنگ های ماشین لباسشویی خود فکر نمی کنند. این اجزای لوله کشی ناچیز و ارزان قیمت، یکی از اجزاء مهم لباسشویی می باشد.

انتخاب یک مجموعه مناسب از شیلنگ های ماشین لباسشویی از اهمیت خاصی برخوردار است.

مقایسه شیلنگ های ماشین لباسشویی

صرف نظر از اینکه کدام نوع شیلنگ ماشین لباسشویی را انتخاب می کنید، باید هر سه یا پنج سال یکبار آنها را تعویض کنید. همچنین توصیه می شود که شیلنگ ها را، یک بار در سال به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری منظم لوله کشی خود بررسی کنید .در زیر انواع شیلنگ ها رو معرفی می کنیم.

1. لاستیک تقویت شده

بسیاری از افراد با شیلنگ استاندارد ماشین لباسشویی ساخته شده از لاستیک تقویت شده آشنا هستند. آنها نسبتاً ارزان هستند و یافتن آنها آسان است.

اگر ماشین لباسشویی شما در داخل خانه است، این شیلنگ ها توصیه نمی شوند زیرا بیشترین احتمال از بین رفتن آنها وجود دارد. توجه داشته باشید که شیلنگ های تقویتی غیر استاندارد در بازار هستند، بنابراین بررسی کنید که برچسب تقویت شده را داشته باشد.
شیلنگ استاندارد ماشین لباسشویی که از لاستیک تقویت شده ساخته شده است، برای ماشین لباسشویی که در خارج از خانه قرار دارد، گزینه مناسبی است.

شیلنگ لاستیکی تقویت کننده

نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی

2. شلنگ های فلزی

شیلنگ های فلزی از استیل ضد زنگ ساخته می شود که این نوع شیلنگ توصیه شده برای استفاده در داخل خانه است. این شیلنگ های ماشین لباسشویی در هنگام نصب به طور صحیح، میزان خرابی کمتری نسبت به شیلنگ های لاستیکی دارند.
توجه داشته باشید که در فضاهای تنگ هنگامی که ممکن است شیلنگ خم یا لرزان شود ، فولاد ضدزنگ بافته می تواند درون شلنگ لاستیکی قرار بگیرد.
شیلنگ بافته شده از استیل ضدزنگ بهتر از شیلنگ لاستیکی است و در صورت قرار گرفتن ماشین لباسشویی در داخل خانه ، حداقل استاندارد را رعایت می کند .

شیلنگ فلزی

نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی

3. شیلنگ خودکار

شیلنگ های خودکار همچنین شیلنگ های ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ هستند که می توانند در داخل خانه از آن استفاده کنند.

این شیلنگ ها یک مکانیزم خاموش کردن در یک انتها به عنوان یک ویژگی ایمنی اضافه شده دارند.

اگر شیلنگ ترکید،این مکانیزم می تواند تغییر فشار آب را حس کند و جریان آب را متوقف می کند.

شیلنگ خاموش کننده خودکار بهترین ویژگی های ایمنی را برای اطمینان بیشتر در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی فراهم می کند.

شیلنگ خودکار

نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی

نکات نصب شیلنگ ماشین لباسشویی

همانطور که نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی مهم است. نصب مناسب شیلنگ نیز مهم می باشد و اولین قدم برای جلوگیری از خرابی شیلنگ و برای کمک به جلوگیری از خسارت شدید در برابر نشت آب می باشد.

این نکات را برای نصب و نگهداری شیلنگ های لباسشویی رعایت کنید:

• در هنگام نصب ماشین لباسشویی، شیلنگ های قدیمی را با شیلنگ های مناسب خریداری شده تعویض کنید.
• فضای کافی بین دیوار و دستگاه بگذارید تا از لرز در شیلنگ ها جلوگیری شود. برای جلوگیری از خم شدن شدید در شیلنگ ها، 3 تا 4 اینچ را تنظیم کنید.
• به طور مرتب شلنگ های ماشین لباسشویی را بررسی کنید. حداقل، یک یا دو بار در سال شیلنگ ها را بررسی کنید. مراقب لرز ، آسیب ، زنگ زدگی یا برآمدگی در فولاد ضد زنگ بافته به همراه علائم نشت باشید.
شیلنگ های ماشین لباسشویی را مرتباً تعویض کنید. توصیه های تولید کننده را بخوانید و شیلنگ های جدید را همانطور که پیشنهاد شده نصب کنید.

نحوه انتخاب شیلنگ های ماشین لباسشویی

تعداد صفحات : 12

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 127
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 55
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 56
 • بازدید ماه : 57
 • بازدید سال : 64
 • بازدید کلی : 64
 • کدهای اختصاصی